Wśród terenów straży pożarnej, jednym z najbardziej popularnych jest 60374. Jest to strażacki pojazd, który może pomieścić do dwóch osób i ma wiele przydatnych funkcji.

Pojazd 60374 jest łatwy w prowadzeniu i można go łatwo manewrować w trudnych sytuacjach. Jest wyposażony w wiele przydatnych narzędzi, które mogą być bardzo pomocne podczas akcji ratunkowych.

Poznajmy terenowy pojazd straży pożarnej 60374

Poznajmy terenowy pojazd straży pożarnej 60374. Jest on w stanie poruszać się po bezdrożach i terenach górzystych. Ma silnik o mocy 200 KM, który umożliwia mu poruszanie się z prędkością do 100 km/h. Jest wyposażony w 4 koła napędzane, co ułatwia mu pokonywanie trudnych terenów. Posiada również wysięgnik teleskopowy o długości 10 metrów, który umożliwia podawanie lin ratowniczych lub prowadzenie akcji gaśniczych z bezpiecznej odległości.

Jak działa terenowy pojazd straży pożarnej 60374?

Pojazd straży pożarnej 60374 to terenowy pojazd, który jest w stanie poruszać się po trudnym terenie. Jest on wyposażony w silnik o mocy 100 KM, który umożliwia mu poruszanie się z prędkością do 80 km/h. Ponadto posiada on 4 koła napędzane, co umożliwia mu lepszą trakcję i lepsze prowadzenie. Pojazd ten jest również wyposażony w 2 łopaty, które służą do usuwania piasku i śniegu z drogi.