Poznaj najnowszy terenowy pojazd straży pożarnej 60374 z serii LEGO City! Dzięki temu pojazdowi strażacy mogą dotrzeć do miejsca akcji w każdych warunkach. Jest on wyposażony w działko ze śmieciarką, które pomaga w usuwaniu śmieci z drogi. Ponadto posiada on również kilka innych funkcji, które przydadzą się podczas akcji ratunkowej.

Poznaj najnowszy terenowy pojazd straży pożarnej 60374 z serii LEGO City!

Seria LEGO City przedstawia życie w mieście i wszystko, co się w nim dzieje. Wśród różnych tematów znajduje się także straż pożarna. Najnowszy terenowy pojazd straży pożarnej 60374 to kolejna interesująca propozycja dla fanów tego tematu.

Pojazd ma dwuosobową załogę i jest wyposażony w szereg narzędzi, które przydadzą się podczas akcji ratunkowej. Służy do transportu sprzętu i gaśnic oraz do przewozu poszkodowanych. W zestawie znajduje się również mini figurka strażaka, który może być ubrany w dodatkowy strój ochronny i hełm.

Pojazd jest łatwy w budowaniu i odpowiedni dla dzieci od 7. roku życia. Jest solidnie wykonany i bardzo trwały, a także łatwy do utrzymania w czystości. Bawić się nim można samemu lub z innymi zabawkami strażackimi LEGO City.

Najnowszy terenowy pojazd straży pożarnej 60374 z serii LEGO City!

Nowy Terenowy pojazd straży pożarnej 60374 nowość z serii LEGO City to świetna zabawka dla każdego fana strażackiego. Zawiera on wszystko, czego potrzeba do uratowania dnia: 2 figurki strażaków, terenówkę, motocykl i helikopter. Pojazd jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo trwały. Jest łatwy w montażu i rozmontowaniu, a także łatwy w utrzymaniu czystości. Jest to idealny prezent dla każdego małego strażaka lub fana LEGO.